传真
电子邮件
电话
电话

经常问的问题

Massa inceptos porta a pretium a consectetur phasellus suspendisse ridiculus ipsum senectus lobortis euismod ut blandit sodales justo ligula ullamcorper egestas nulla. Fames parturient vulputate ullamcorper faucibus urna at nunc ridiculus quis.

Sagittis posuere id nam quis ullamcorper vestibulum vestibulum a facilisi at elit hendrerit scelerisque sodales nam dis orci non aliquet justo ligula ullamcorper egestas nulla enim.

    比利时办事处

      塔米先生
      路易斯大道 203, 1050,
    布鲁塞尔,比利时。
      Tamy@europe.com
      +32 483 374 387

    喀麦隆办事处

      伊南楼先生
      喀麦隆雅温得。
      Inanlou@iran2africa.com
      00237655555540

    科特迪瓦办事处

      哈利·迪科先生
      科特迪瓦亚穆苏克罗。
      Dicko@iran2africa.com
      +989333504949

    土耳其办事处

      加迪里先生
    塔卡尔塔希尔,
    潘迪克,伊斯坦布尔。
      Istanbull@iran2africa.com
      26407723

    黎巴嫩办事处

      穆萨维先生
      No.2, Samar Bldg, Al-Jamous St.
    Beirut, Lebanon.

      Lebanon@iran2africa.com
      +961 390 4460

    马里办事处

      哈米德·维西先生
      巴马科,马里。
      Mali@iran2africa.com
      +223 7408 2207