فاكس
بريد الالكتروني
هاتف
هاتف

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

Massa inceptos porta a pretium a consectetur phasellus suspendisse ridiculus ipsum senectus lobortis euismod ut blandit sodales justo ligula ullamcorper egestas nulla. Fames parturient vulputate ullamcorper faucibus urna at nunc ridiculus quis.

Sagittis posuere id nam quis ullamcorper vestibulum vestibulum a facilisi at elit hendrerit scelerisque sodales nam dis orci non aliquet justo ligula ullamcorper egestas nulla enim.

    مكتب بلجيكا

    سيد تامي
      شارع لويز 203 ، 1050 ،
    بروكسل ، بلجيكا.
      Tamy@europe.com
      +32 483 374 387

    مكتب الكاميرون

      السيد إنانلو
      ياوندي ، الكاميرون.
      Inanlou@iran2africa.com
      00237655555540

    Côte d'Ivoire office

      السيد هالي ديكو
      ياموسوكرو ، كوت ديفوار.
      Dicko@iran2africa.com
      +989333504949

    مكتب تركيا

      السيد غديري
    برج كارتال هيل ،
    بنديك ، اسطنبول.
      Istanbull@iran2africa.com
      26407723

    مكتب لبنان

      السيد الموسوي
      رقم 2 بناية سمر شارع الجاموس
    بيروت، لبنان.

      Lebanon@iran2africa.com
      +961 390 4460

    مكتب مالي

      السيد حميد فيسي
      باماكو ، مالي.
      Mali@iran2africa.com
      +223 7408 2207